Vstupujeme do nové sezóny v ŠvP Janov nad Nisou s plným nasazením a nadšením

Jakmile se příroda začala oblékat do podzimních odstínů, i my se začali chystat na vítání návštěvníků s vylepšením a novými herními prvky. Pro nás je důležité udržovat prostředí, ve kterém se naše děti učí a baví, co nejčistší a nejpříjemnější.

Sanace a malování

Prvním krokem naší přípravy na novou sezónu je sanace a malování našich prostorů. Věříme, že čisté a světlé prostředí přispívá ke kvalitě vzdělávání. Náš tým specialistů provádí důkladné úklidové práce a malby, abychom zajistili, že každá místnost bude inspirovat a podporovat kreativní myšlení našich studentů. Atraktivní prostory vytvářejí prostředí, ve kterém se děti cítí pohodlně a otevřeně.

Údržba prostorů

Bezpečnost našich studentů je pro nás prioritou. Provádíme pečlivou údržbu všech prostorů, včetně kontrol elektroinstalací, vodovodních systémů a dalších technických zařízení. Pravidelné údržbové práce nám pomáhají zajistit, že naše škola bude plně funkční a bezpečná během celého školního roku.

Nákup nových herních prvků

Věříme, že k učení patří také radost a zábava. Proto jsme se rozhodli investovat do nových herních prvků, které obohatí volný čas našich studentů. Plánujeme pořídit vybavení, aby bylo možné lépe využívat času venku a podporovat týmovou spolupráci.