Shrnutí sezóny 2023 – úspěšné pobyty, nadšení klientů a poděkování za spolupráci v ŠvP Janov nad Nisou

Sezóna 2023 ve Škole v přírodě Janov nad Nisou byla plná radosti, dobrodružství a vzdělání. Přinášíme vám pochvaly a poděkování od našich skvělých klientů, spolupracujících škol a samozřejmě od našich statečných malých dobrodruhů.

Úspěšné pobyty a vytíženost
SvP Janov nad Nisou si zakládá na poskytování vzdělávacích zážitků spojených s přírodou. Sezóna 2023 předčila naše očekávání, co se týče úspěšných pobytů a vytíženosti. Každý týden byl naplněn smíchem, objevováním a učením. Děti se ponořily do prostředí naší malebné školy v přírodě, objevily krásy okolního kraje a prožily nezapomenutelné chvíle, které zvýší jejich lásku k vzdělávání.

Pochvala od našich skvělých klientů
Pochvaly od našich klientů jsou pro nás tím nejcennějším oceněním. Rodiče nám opakovaně sdělují, jak jsou jejich děti nadšené nejen z výuky, ale i z celkové atmosféry naší školy v přírodě. Zpětná vazba nám poskytuje potvrzení, že naše úsilí směřující k poskytování kvalitního vzdělání spojeného s dobrodružstvím je správnou cestou.

Poděkování za spolupráci se školami
Chceme vyjádřit hluboké poděkování všem spolupracujícím školám za jejich důvěru a partnerství. Základní škola Brána jazyků s rozšířenou výukou matematiky, Základní škola J. Gutha-Jarkovského, Malostranská základní škola, Základní škola Vodičkova, Základní škola Curieových – díky vám jsme mohli poskytnout nezapomenutelné zážitky pro vaše žáky!

Vaše spolupráce a důvěra jsou pro nás vzácným darem. S nadšením jsme vítali vaše žáky a snažili se poskytnout jim výjimečný pobyt plný vzdělání, dobrodružství a týmového ducha.

Pohled do budoucnosti
Se sezónou 2023 zakončenou a plni vděčnosti za všechny úspěchy, se s radostí díváme do budoucnosti. Pro sezónu 2024 si klade ŠvP Janov nad Nisou nové výzvy a cíle. Chceme nadále rozvíjet naše vzdělávací programy, prohlubovat spolupráci se školami a přinášet dětem nezapomenutelné zážitky, které jim otevřou dveře do světa vědění a dobrodružství.

Děkujeme všem, kteří byli součástí naší úspěšné sezóny 2023, a těšíme se na další dobrodružství ve společnosti nových i stávajících přátel v sezóně 2024!